Cennik pozycjonowania

×

Oferowane pakiety

Pakiet
Starter
od
1950 zł/msc

Polecany dla mikro i małych firm

Pakiet
Premium
od
4200 zł/msc

Polecany dla średnich i dużych firm

Używamy narzędzi najlepiej dopasowanych do potrzeb wymagających marek

Najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie stron wyceniamy bardzo indywidualnie, głównie cena zależy od rozpiętości serwisu oraz możliwości jego rozbudowy. W zależności od potrzeb klienta oraz dostępnego budżetu na działania seo, ustalamy rekomendowany zakres prac oraz informujemy o oczekiwanych rezultatach.

W darmowej wycenie przygotowujemy audyt, który przedstawia stronę w świetle technicznym seo. Pokazujemy, co można poprawić oraz jak zapatrujemy się na prowadzenie seo w danym serwisie. Darmowa wycena uwzględnia analizę SEO, UX, Contentu oraz Web Developmentu.

Zazwyczaj pierwsze efekty pozycjonowania możemy zauważyć już po 2-3 miesiącach od nawiązania współpracy. Współpraca z nami jest podzielona na piki 6 miesięczne, po których przesyłamy szczegółowy raport, co ułatwia w sprawdzaniu efektów naszych prac.

W ramach obsługi pozycjonowania – w pakiecie optimum oraz premium, zapewniamy kompleksową obsługę, w skład którego wchodzi stała optymalizacja, realizacja strategii seo, budowanie contentu, poprawa UX oraz wszelkie wdrożenia. W zależności od sytuacji danej strony, zakres prac i możliwości działań ustalamy indywidualnie.