Cennik pozycjonowania - Agencja Wrocławska

Cennik pozycjonowania

×
Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

  Oferowane pakiety

  Pakiet
  Starter
  od
  1950 zł/msc

  Polecany dla mikro i małych firm

  Pakiet
  Premium
  od
  4200 zł/msc

  Polecany dla średnich i dużych firm

  Używamy narzędzi najlepiej dopasowanych do potrzeb wymagających marek

  Najczęściej zadawane pytania

  Pozycjonowanie stron wyceniamy bardzo indywidualnie, głównie cena zależy od rozpiętości serwisu oraz możliwości jego rozbudowy. W zależności od potrzeb klienta oraz dostępnego budżetu na działania seo, ustalamy rekomendowany zakres prac oraz informujemy o oczekiwanych rezultatach.

  W darmowej wycenie przygotowujemy audyt, który przedstawia stronę w świetle technicznym seo. Pokazujemy, co można poprawić oraz jak zapatrujemy się na prowadzenie seo w danym serwisie. Darmowa wycena uwzględnia analizę SEO, UX, Contentu oraz Web Developmentu.

  Zazwyczaj pierwsze efekty pozycjonowania możemy zauważyć już po 2-3 miesiącach od nawiązania współpracy. Współpraca z nami jest podzielona na piki 6 miesięczne, po których przesyłamy szczegółowy raport, co ułatwia w sprawdzaniu efektów naszych prac.

  W ramach obsługi pozycjonowania – w pakiecie optimum oraz premium, zapewniamy kompleksową obsługę, w skład którego wchodzi stała optymalizacja, realizacja strategii seo, budowanie contentu, poprawa UX oraz wszelkie wdrożenia. W zależności od sytuacji danej strony, zakres prac i możliwości działań ustalamy indywidualnie.