Ekspert ds. sprzedaży B2B - Agencja Wrocławska

Ekspert ds. sprzedaży B2B

Jesteś skutecznym sprzedawcą usług i produktów specjalistycznych B2B? Kontakt z ludźmi, negocjacje i doradzanie to twoje paliwo?

Zapraszamy, porozmawiajmy o współpracy! Szukamy osób, które potrafią sprzedawać i chętnie podzielą naszą pasję do digital marketingu oraz są gotowe dołączyć do zespołu, który nie boi się wyzwań. Nawet jeśli nie masz pojęcia o marketingu internetowym. To żaden problem, wszystkiego Cię nauczymy!

Opis stanowiska

  • poszukiwanie oraz telefoniczne pozyskiwanie klientów – zimne telefony,
  • obsługa “ciepłych leadów” pozyskanych przez agencję,
  • dobieranie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby klientów w trakcie spotkań online i audytów,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych,
  • realizacja planów sprzedażowych.

  • posiadają minimum 2 lata doświadczenia w telefonicznej i bezpośredniej sprzedaży B2B usług lub produktów specjalistycznych,
  • cechują wysokie umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • są zdeterminowane i konsekwentne w realizacji celów,
  • potrafią działać samodzielnie oraz elastycznie,
  • są realnie nastawione na rozwój,
  • nie boją się pracy zadaniowej i wyzwań sprzedażowych.

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, umowę o dzieło (useme.pl) lub umowę zlecenia,
  • niezależnie od formy zatrudnienia możliwość skorzystania z płatnego urlopu w zakresie od 20 do 26 dni,
  • 7-godzinny dzień pracy (9:00-16:00),
  • pełne wdrożenie i liczne szkolenia obejmujące tematykę:
    • marketingu internetowego (SEO, SEM),
    • sprzedaż i standardy obsługi klienta,
    • rozwoju kompetencji miękkich,
  • realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość wpływu na usprawnienie firmy – Twój głos się liczy.

  • podstawowe: w zależności od doświadczenia od 4 500 do 5 500 PLN netto;
  • System premiowy obejmujący:
    • premie miesięczne do 4500 zł netto,
    • premie kwartalne do 2500 zł netto.

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie – porozmawiajmy!

    Zostaw nam swoje CV