Agencja SEO Agencja SEO
530 554 037 kontakt@agencjawroclawska.pl

Bing Ads

Bing, którego właścicielem jest Microsoft, ma trzy wyszukiwarki — Bing, Yahoo i AOL — więc kiedy reklamując się na jednej platformie, Twoja reklama jest faktycznie widoczna na wszystkich trzech. To otwiera kampanie dla wyszukiwarek na całym świecie. Uruchom nowy kanał reklamowy Microsoft Ads z Agencją Wrocławską.
bezpłatna wycena kampanii

Dlaczego warto zainwestować w Microsoft Ads

Uzyskaj bezpłatną wycenę kampanii Bing Ads

Jakie są rodzaje reklamy Bing Ads

Wybierz najlepszą formę kampanii Microsoft Ads dla Ciebie

Etapy kampanii Microsoft Advertising

Bing Ads - FAQ

Czym są Bing Ads?

Microsoft Advertising, znany jako Bing Ads do końca kwietnia 2019 roku, jest programem reklamowym PPC firmy Microsoft. Umożliwia umieszczanie różnych formatów reklam w sieci wyszukiwarek Bing i Yahoo. Microsoft Advertising jest podobny do systemu Google Ads pod względem funkcjonalności i użycia.

Jak działa Bing Ads / Microsoft Advertising?

Funkcje Microsoft Advertising nie różnią się znacząco od odpowiednika Google. Są też różne formaty reklam, które są rozliczane metodą PPC. Oznacza to, że koszty ponoszone są tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w twoją reklamę, a nie gdy jest ona wyświetlana lub odtwarzana.

Jaka jest różnica między Bing Ads a Microsoft Ads?

Żadna różnica! Microsoft Ads to po prostu nowa nazwa platformy od 2019 r., chociaż nazwa Bing Ads jest nadal powszechnie używana (jak Google Adwords, która stała się Google Ads w 2018 r.).

Co działa lepiej: Bing Ads czy Google Ads?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Najlepiej byłoby przetestować obie platformy, aby zobaczyć, która najlepiej sprawdza się w przypadku Twojej firmy. Platformy te nie powinny być postrzegane jako konkurenci, ale raczej jako narzędzia uzupełniające. Co więcej, z punktu widzenia użytkownika interfejsy są podobne. Korzystanie z Bing Ads i Google Ads pozwala dotrzeć do praktycznie wszystkich potencjalnych klientów korzystających z wyszukiwarek internetowych. Bing Ads ma mniejszy wolumen, ale generalnie dobrze konwertuje. Rzeczywiście, użytkownicy Bing są na ogół bardziej dojrzali i chętni do zakupu.

Czy Bing Ads jest tańsze niż Google Ads?

W Bing Ads koszt kliknięcia lub CPC jest niższy niż w Google Ads , przede wszystkim dlatego, że konkurencja w Bing jest niższa niż w Google.

Formaty reklam w Bing Ads

Bing Ads oferuje podobne opcje formatów reklamowych jak Google Ads. Dostępne formaty reklam w Bing Ads to:

  • reklamy tekstowe,
  • reklamy display,
  • elastyczne reklamy w wyszukiwarce,
  • dynamiczne reklamy wyszukiwania,
  • kampanie produktowe,
  • remarketing.

Dla kogo jest odpowiednia platforma reklamowa?

Bing Ads są szczególnie interesujące – choć nie tylko – w sektorze B2B. Warto reklamować się na Bing również w celu uzyskania większego zasięgu lub aby lepiej rozpromować firmę lub produkty. Przy podejmowaniu decyzji, czy Bing Ads będą opłacalne dla Twojej firmy, pomocne jest przeanalizowanie, jak dużo ruchu twoja strona już otrzymuje z Bing. Jako agencja marketingowa możemy przeanalizować liczby i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Jak skonfigurować kampanie Bing Ads?

Aby skonfigurować kampanie Bing Ads , należy wybrać odpowiednie słowa kluczowe, określić parametry targetu, napisać mocne reklamy i poprowadzić odwiedzającego na zoptymalizowany landing page. Albo skontaktuj się z nami, a wszystko zrobimy za Ciebie!

Co wyróżnia Agencję Wrocławską w zarządzaniu Bing Ads?

Każdy klient się liczy – dlatego nie powinieneś tracić użytkowników swojej grupy docelowej, którzy korzystają z Bing. Niższe ceny za kliknięcie i mniejsza konkurencja niż Google czynią Microsoft Ads atrakcyjnymi dla wielu firm. Jako doświadczona agencja Bing Ads wiemy dokładnie, co jest ważne, aby twoje reklamy Microsoft odniosły sukces.

Kompleksowe działania kluczem do sukcesu twojej firmy.
Działając jednocześnie na wielu polach w Internecie zwiększasz rozpoznawalność marki, wzmacniasz pozycję strony internetowej w wyszukiwarce i kreujesz pozytywny wizerunek swojej firmy.
Wybierz i kompleksowo łącz usługi ze wszystkich obszarów e-marketingu. Wykorzystaj potencjał marketingu internetowego integrując kampanie SEO, Google Ads i Social Media, aby skutecznie realizować swoje cele biznesowe.

Gwarantujemy Ci wygodę obsługi i korzystną ofertę cenową dostosowaną do Twoich potrzeb.
Robert Czupry SEM Ads Manager +48 734 130 953 r.czupry@agencjawroclawska.pl