Agencja SEO Agencja SEO
530 554 037 kontakt@agencjawroclawska.pl

Kampanie Social Media

• będziesz miał atrakcyjne i popularne profile Facebook lub Instagram,
• dostarczanie wartościowych postów prowadzi do czerpania zysków,
• prowadząc social media dbasz o kontakt z klientami,
• praca nad przyjazną, ludzką twarzą marki.

Kampanie Facebook&Instagram
Jak wykorzystać potencjał?

Prowadzenie profili w Social Mediach (Instagram i Facebook), czyli odpowiednia komunikacja na Instagramie i Facebooku pomagają wzmocnić kontakt z konsumentem, angażować relacje z marką oraz mieć wpływ na jej rozwój.

Social Mediach można łatwo dostać się do naszej grupy docelowej i działać marketingowo poprzez zdjęcia, grafiki, posty, relacje czy płatne kampanie.

Pomagamy klientom zwiększyć ich biznes poprzez działania w social mediach. Angażujemy, budujemy, wymyślamy, tworzymy i analizujemy.

Strategia Social Media

 1. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania w social mediach
 2. Wyciągniemy wnioski i zastanowimy się nad nadrzędnym celem komunikacji
 3. Opracujemy strategię komunikacji i wyznaczymy cele na najbliższy rok
 4. Stworzymy KV komunikacji przystosowany do kanałów social media
 5. Zaplanujemy publikacje na najbliższe miesiące
 6. Zaopiekujemy się działaniami związanymi z administrowaniem Twoich profili

Oferta obsługi Social Mediów

W ramach obsługi profilu na Instagramie i Facebooku klienci otrzymują wsparcie oraz stały kontakt ze specjalistą.

Po rozpoczęciu współpracy klient otrzymuje analizę dotychczasowych działań w social mediach, na podstawie analizy pracujemy strategię, content i cele działania profilu. Klient co miesiąc otrzymuje plan publikacji na kolejny miesiąc (posty, teksty, grafiki, relacje).

Podczas trwania współpracy dbamy o konto i utrzymujemy stałą komunikację.
 1. KONTAKT SPECJALISTY

  ds. social media

 2. OMÓWIENIE STRATEGII

  wybór odpowiedniego pakietu

 3. ZAWARCIE UMOWY

  według uzgodnionych warunków

 4. ZAŁOŻENIE PROFILU

  lub jego uzupełnienie

 5. WDROŻENIE DZIAŁAŃ

  na profilu

 6. RAPORTOWANIE

  co miesiąc z przeprowadzonych działań

Zasady współpracy
 • Wyróżnić

  Poprzez prowadzenie profilu w Social Mediach i unikatowy content można dać klientom łatwy dostęp do marki, przedstawić wyjątkowość produktów oraz dać możliwość uczestniczenia w życiu profilu.Skłaniamy konsumenta to refleksji, zastanowienia się i zainteresowanie profilem Zachęcamy klienta do komunikacji, wyrażania opinii i tworzeniu wspólnie profilu w Social Mediach, który chce oglądać.

 • Tworzyć atrakcyjny content

  Planowanie działan i budowanie atrakcyjnego contentu zagwarantuje wzrost efektywności komunikacji w social mediach. Aby prowadzić właściwie profil trzeba dobrze poznać konsumenta, jego działania, wybory i preferencje wyświetlania. Do tego służy nam analiza dotychczasowych działan klienta, dobranie odpowiedniej grupy docelowej, badania nastroju i odczuć użytkownika. Na podstawie zebranych informacji projektujemy posty, relacje i grafiki.

 • Planować

  Konieczna jest najwyższa jakość pracy i efektywne planowanie. Dzięki temu możemy utrzymać zadowalające usługi i tworzyć całkowity content (grafiki, tekst, relacje, posty), które będą zaplanowane do publikacji na cały miesiąc. Pozwala to na stałą obsługę oraz skuteczne działanie na profilach w social mediach.

 • Budować zasięg

  Treści publikowane są autentyczne, wyjątkowe i przyciągające uwagę klienta. Dodatkowo działamy płatnymi reklamami Facebook Ads, co skutkuje wzrostem zasięgu i większą sprzedaż. Specjaliści odpowiednio dobierają grupy odbiorców, hasła oraz reklamy pod zainteresowanych.

 • Analizować

  Konieczna jest najwyższa jakość pracy i efektywne planowanie. Dzięki temu możemy utrzymać zadowalające usługi i tworzyć całkowity content (grafiki, tekst, relacje, posty), które będą zaplanowane do publikacji na cały miesiąc. Pozwala to na stałą obsługę oraz skuteczne działanie na profilach w social mediach.

Reklamy Facebook Ads

• reklam w najpopularniejszym portalu social media,
• kampanie nastawione na pozyskiwanie klientów i sprzedaż,
• dokładne raporty z działań.

Dlaczego Facebook Ads

Najszybciej i najlepiej rozwijające się reklamy w Internecie to właśnie Facebook Ads. Coraz więcej firm korzysta z takiej formy reklamy produktów i usług. Facebook Ads posiada doskonałe możliwości dobierania grup odbiorców i dopasowania dla nich oferty. Masz mnóstwo możliwości, możesz wybrać formę idealnie dostosowaną do Twoich produktów czy usług. Reklama może angażować, zachęcać do działania, dawać informację, przekierować na stronę, zbierać kontakty oraz umożliwiać zakupy.

Każdy może ustalić budżet według swoich możliwości finansowych.
Zalety
Kampanie na Facebooku występują tam, gdzie Twoi klienci. Dzięki różnym formom reklamy można dotrzeć do grupy docelowej i uzyskać zamierzony efekt. Dużym plusem jest wolność finansowa, jeżeli masz 600złwolnego budżetu możesz go zainwestować. Jeszcze lepszy efekt uzyskasz przy 3000zł budżetu. Nie masz sztywnie określonej kwoty, wkładasz w reklamę tyle ile chcesz. Facebook Ads można wyświetlać w określonych godzinach i dniach.

Formy kampanii

 • Obraz

  czyli pojedyncza grafika, którą sami przygotujemy.

 • Film

  prezentujący markę, można wykorzystać film 360 stopni.

 • Pokaz slajdów

  czyli film posiadający od 3 do 10 grafik/zdjęć, które indywidualnie dobieramy.

 • Karuzela

  to karty z osobnymi grafikami i filmami, indywidualnie dobieramy, każda z osobnym nagłówkiem oraz opisem. Najczęściej używane przy sprzedaży produktów.

 • Promowanie postów

  wykorzystujemy wstawiony na fanpage post, aby zwiększyć zasięg strony.

 • Pozyskiwanie kontaktów

  czyli przejście do formularza kontaktowego poprzez reklamę.