Kampanie Social Media

to większa sprzedaż i rozpoznawalność marki

  • będziesz miał atrakcyjne i popularne profile Facebook lub Instagram,
  • dostarczanie wartościowych postów prowadzi do czerpania zysków,
  • prowadząc social media dbasz o kontakt z klientami,
  • praca nad przyjazną, ludzką twarzą marki.
×

Kampanie Facebook&Instagram. Jak wykorzystać potencjał?

Prowadzenie profili w Social Mediach (Instagram i Facebook), czyli odpowiednia komunikacja na Instagramie i Facebooku pomagają wzmocnić kontakt z konsumentem, angażować relacje z marką oraz mieć wpływ na jej rozwój.

Social Mediach można łatwo dostać się do naszej grupy docelowej i działać marketingowo poprzez zdjęcia, grafiki, posty, relacje czy płatne kampanie.

Pomagamy klientom zwiększyć ich biznes poprzez działania w social mediach. Angażujemy, budujemy, wymyślamy, tworzymy i analizujemy.

Strategia Social Media

01
Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania w social mediach
02
Wyciągniemy wnioski i zastanowimy się nad nadrzędnym celem komunikacji
03
Opracujemy strategię komunikacji i wyznaczymy cele na najbliższy rok
04
Stworzymy KV komunikacji przystosowany do kanałów social media
05
Zaplanujemy publikacje na najbliższe miesiące
06
Zaopiekujemy się działaniami związanymi z administrowaniem Twoich profili

Oferta obsługi Social Mediów

W ramach obsługi profilu na Instagramie i Facebooku klienci otrzymują wsparcie oraz stały kontakt ze specjalistą.

Po rozpoczęciu współpracy klient otrzymuje analizę dotychczasowych działań w social mediach, na podstawie analizy pracujemy strategię, content i cele działania profilu. Klient co miesiąc otrzymuje plan publikacji na kolejny miesiąc (posty, teksty, grafiki, relacje).

Podczas trwania współpracy dbamy o konto i utrzymujemy stałą komunikację.

Zasady współpracy

Wyróżnić

Poprzez prowadzenie profilu w Social Mediach i unikatowy content można dać klientom łatwy dostęp do marki, przedstawić wyjątkowość produktów oraz dać możliwość uczestniczenia w życiu profilu.Skłaniamy konsumenta to refleksji, zastanowienia się i zainteresowanie profilem Zachęcamy klienta do komunikacji, wyrażania opinii i tworzeniu wspólnie profilu w Social Mediach, który chce oglądać.

Tworzyć atrakcyjny content

Planowanie działan i budowanie atrakcyjnego contentu zagwarantuje wzrost efektywności komunikacji w social mediach. Aby prowadzić właściwie profil trzeba dobrze poznać konsumenta, jego działania, wybory i preferencje wyświetlania. Do tego służy nam analiza dotychczasowych działan klienta, dobranie odpowiedniej grupy docelowej, badania nastroju i odczuć użytkownika. Na podstawie zebranych informacji projektujemy posty, relacje i grafiki.

Planować

Konieczna jest najwyższa jakość pracy i efektywne planowanie. Dzięki temu możemy utrzymać zadowalające usługi i tworzyć całkowity content (grafiki, tekst, relacje, posty), które będą zaplanowane do publikacji na cały miesiąc. Pozwala to na stałą obsługę oraz skuteczne działanie na profilach w social mediach.

Budować zasięg

Treści publikowane są autentyczne, wyjątkowe i przyciągające uwagę klienta. Dodatkowo działamy płatnymi reklamami Facebook Ads, co skutkuje wzrostem zasięgu i większą sprzedaż. Specjaliści odpowiednio dobierają grupy odbiorców, hasła oraz reklamy pod zainteresowanych.

Analizować

Konieczna jest najwyższa jakość pracy i efektywne planowanie. Dzięki temu możemy utrzymać zadowalające usługi i tworzyć całkowity content (grafiki, tekst, relacje, posty), które będą zaplanowane do publikacji na cały miesiąc. Pozwala to na stałą obsługę oraz skuteczne działanie na profilach w social mediach.