3 Rzeczy, które musisz o nas wiedzieć.
aw-down-arrow-red

1

Jesteśmy młodą firmą, którą budują ambitni ludzie.

Liczba nas to 5 osób. Średni wiek w naszej firmie to 27,6 lat, co mianuje nas w firmą młodego pokolenia. Naszym celem jest utrzymanie takiej średniej na najbliższe lata. W zakresie działań które wykonujemy, młodsi ludzie są znacznie bardziej efektywni i zorganizowani, przez co możemy być pewni dwóch rzeczy. 1 - jakości wykonywanych usług, 2 - rozwoju naszej firmy poprzez ciężką pracę i wygórowane ambicje.

2

Obsługujemy wyłącznie klientów z Wrocławia i okolic.

Standardem na obecnym rynku usługowym jest to, że każda firma robi wszystko i dla wszystkich, a w konsekwencji tylko kilka procent wymienionych firm dowozi prawdziwych rezultatów. Wychodząc naprzeciw obecnej jakości obsługi klientów z branży SEO&SEM, wizją i misją naszej agencji jest współpraca wyłącznie z firmami które pochodzą z terenów Wrocławia, dzięki czemu zachowamy najwyższą w Polsce jakość obsługi klienta.

3

Gwarancja jakości (pik co 6 msc) albo 100% zwrot pieniędzy.

Stawiamy przede wszystkim na efekty. Pomimo tego, że efekt związany z pozycjonowaniem stron internetowych nie jest w 100% pewny, bo algorytmy wyszukiwarek różnie indeksują nowo wdrożone prace przez agencje, to mając bagaż doświadczeń i pewność umiejętności budowania widoczności poprzez SEO, gwarantujemy naszym klientom bezpieczną inwestycję środków w tego typu działaniach. Jesteśmy jedyną agencją w Polsce, która taką odpowiedzialność i ryzyko bierze na siebie.

Otrzymaj Bezpłatny Audyt SEO Twojej Strony.
Skontaktujemy się z Tobą do 48h.