Sales specialist - Agencja Wrocławska

Sales specialist

Jeśli sprzedaż, rozmowa z ludźmi i nawiązywanie relacji jest czymś, z czym czujesz się naturalnie, a dodatkowo nie chcesz wstydzić się za usługi, które sprzedajesz - Agencja Wrocławska może być miejscem dla Ciebie!

Dla nas sprzedaż to doradztwo oparte na wiedzy i kompetencjach, a nie bezmyślne wciskanie pakietów. Szukamy osób z podobnym podejściem do pracy z klientami, jeśli to Ty, czytaj dalej 😊

Opis stanowiska

  • obsługiwać leady pozyskane przez Agencję (70% pracy),
  • a także pozyskane, dzięki pracy własnej (ok. 30% pracy),
  • dobierać rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów w trakcie spotkań online i audytów,
  • przygotowywać oferty i prezentacje handlowe,
  • realizować plany sprzedażowe.

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w telefonicznej i bezpośredniej sprzedaży B2B usług lub produktów specjalistycznych,
  • potrafisz się sprawnie komunikować,
  • jesteś zdeterminowany/a i konsekwentnie realizujesz cele,
  • potrafisz działać samodzielnie oraz elastycznie,
  • nie boisz się pracy zadaniowej i wyzwań sprzedażowych,
  • chcesz się rozwijać.

  • pełne wdrożenie i liczne szkolenia branżowe,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, umowę o dzieło (useme.pl) lub umowę zlecenie,
  • niezależnie od formy zatrudnienia możliwość skorzystania z płatnego urlopu w zakresie od 20 do 26 dni,
  • premie oraz wycieczki integracyjne za zrealizowanie naszych kwartalnych celów,
  • realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość wpływu na usprawnienie firmy – Twój głos się liczy.

  • Podstawowe: w zależności od doświadczenia od 6 000 do 8 000 PLN netto;
  • System premiowy:
    • progresywny, uzależniony od wyników, do 7500 PLN netto miesięcznie,
    • dodatkowo premie kwartalne oraz zespołowe.

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie – porozmawiajmy!

    Zostaw nam swoje CV