Project Manager - Agencja Wrocławska

Project Manager

Szukamy osoby, która chętnie podzieli naszą pasję do digital marketingu i jest gotowa dołączyć do zespołu, który nie boi się wyzwań.

Jeżeli masz doświadczenie w obsłudze klienta oraz prowadzeniu projektów, to miejsce może być dla Ciebie idealne.

Opis stanowiska

  • bezpośredni kontakt z obecnymi klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań,
  • budowanie strategii realizacji projektów,
  • koordynacja zadań zespołu zgodnie z przyjętymi procesami,
  • monitorowanie oraz raportowanie postępu projektów i utrzymanie regularnej komunikacji z klientami,
  • rozwiązywanie problemów i reagowanie na zapytania klientów w sposób profesjonalny i skuteczny,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze obsługi klienta lub zarządzania projektami (preferowane doświadczenie w agencji marketingowej),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania czasem,
  • zorientowanie na klienta oraz zdolność do rozwiązywania problemów,
  • wiedzę z zakresu SEO (mile widziane).

  • pełne wdrożenie i liczne szkolenia obejmujące tematykę:
    • marketingu internetowego (SEO, SEM),
    • rozwoju kompetencji miękkich,
  • dodatkowo:
    • zatrudnienie na podstawie kontrakt B2B, umowy zlecenia lub umowę o dzieło (useme.pl),
    • niezależnie od formy zatrudnienia możliwość skorzystania z płatnego urlopu w zakresie od 20 do 26 dni,
    • premie oraz wycieczki integracyjne za zrealizowanie kwartalnych celów firmy,
    • realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
    • możliwość wpływu na usprawnienie firmy – Twój głos się liczy.

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie – porozmawiajmy!

    Zostaw nam swoje CV