Kampanie Google Ads - Reklama Adwords - Agencja Wrocławska

Google Ads

skuteczne reklamy na wielu platformach i w aplikacjach

Współpracując z nami możesz w pełni wykorzystać potencjał Google Ads tak, aby szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele biznesowe. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie kampanii reklamowych Google Ads – od ustalenia strategii po wprowadzenie i optymalizację

×
Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

  Reklamy w sieci wyszukiwania

  Chcesz być widoczny tam, gdzie Twoi potencjalni klienci szukają produktów lub usług, które oferujesz? Nasze reklamy w sieci wyszukiwania umieszczą Twoją markę na szczycie pierwszej strony Google zapewniając maksymalną widoczność i zasięg. Dzięki naszej pomocy reklamy będą przyciągać uwagę i skutecznie konwertować zainteresowanie na działania.

  Remarketing

  Nie pozwól, aby potencjalni klienci zapomnieli o Twojej stronie! Strategie remarketingowe są zaprojektowane, aby przypomnieć użytkownikom o ofercie i zachęcić ich do powrotu. Dzięki skutecznemu targetowaniu reklamy będą pojawiać się tym, którzy odwiedzili już Twoją witrynę, zwiększając szanse na konwersję.

  Google Shopping

  Jesteś właścicielem sklepu internetowego? Nasze reklamy Google Shopping są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wyświetlane w górnej sekcji wyszukiwarki Google bezpośrednio kierują potencjalnych klientów na stronę zwiększając prawdopodobieństwo zakupu.

  Reklamy YouTube

  Zdobądź uwagę klientów tam, gdzie spędzają swój czas – na YouTube. Reklamy wideo są skutecznym sposobem na dotarcie do szerokiej publiczności. Co więcej – płacisz tylko, gdy użytkownik obejrzy wideo lub kliknie w reklamę, co oznacza efektywność kosztową kampanii.

  Reklamy w aplikacjach

  Dotrzyj do użytkowników urządzeń mobilnych dzięki reklamom w aplikacjach. Skierowane do użytkowników Androida i iOS, te reklamy są idealne do budowania widoczności marki i angażowania potencjalnych klientów podczas wykonywania codziennych czynności czy rozrywki.

  Jak działamy – przejrzyste etapy współpracy

  • Przygotowanie strategii Zaczynamy od dogłębnej analizy konkurencji, branży oraz potrzeb i celów Twojej firmy. Następnie przechodzimy do researchu słów kluczowych, doboru odpowiednich produktów reklamowych, dopasowania do grupy docelowej i określenia celów kampanii, kończąc na konfiguracji Google Analytics.
  • Uruchomienie kampanii Budujemy Twoją kampanię zgodnie z wytycznymi Google, zapewniając ręczną konfigurację i optymalizację reklam. Dzięki cyklicznej weryfikacji skuteczności kampanii i konsultacjom dostosowujemy działania do bieżących potrzeb.
  • Analiza i optymalizacja Nasza praca nie kończy się na uruchomieniu kampanii. Prowadzimy ciągłą analizę działań konkurentów, wprowadzamy nowe modele kampanii, regularnie przeprowadzamy research słów kluczowych, poszerzamy grupy odbiorcze i optymalizujemy budżet oraz CPC.