Pozycjonowanie sklepów - Agencja Wrocławska

Pozycjonowanie sklepów

Co zyskasz dzięki SEO dla e-Commerce?

 • Znacznie szybsze budowanie marki w internecie
 • Możliwość sprzedaży swoich produktów na cały świat
 • Zwiększenie sprzedaży i ruchu organicznego na stronie
 • Zbudowanie popularności swojego sklepu internetowego
×
Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

  Pozycjonowanie sklepu
  zakres prac SEO

  Nasza agencja SEO zajmuje się pozycjonowaniem sklepów internetowych. Od małych lokalnych sklepów po duże platformy e-commerce.

  Zakres prac rozpoczyna się od pełnej optymalizacji struktury sklepu. Wszelkiego rodzaju meta tagi, nagłówki, grafika, linkowanie wewnętrzne, przekierowania, stronicowanie, błędy 404, key research itp. Konkretny zakres prac SEO jest określany przed zawarciem współpracy z klientem.

  Przy pozycjonowaniu sklepów internetowych bieżąca optymalizacja SEO to bardzo ważny aspekt, poprzez co stale zajmujemy się tym elementem przez cały czas trwania współpracy. Po początkowej optymalizacji rozpoczynamy przygotowywać strategię na budowanie profilu linkowego domeny, tworzyć content i analizować efekty przyjętej strategii SEO.

  Efekty SEO
  3W

  01
  Widoczność online

  Twój sklep zaczyna być widoczny w miejscach, gdzie Twoi klienci szukają. Zaczynasz widzieć prawdziwe efekty pozycjonowania, bo sklep zaczyna się pojawiać na popularnie wpisywane słowa kluczowe, co znacząco buduje rozpoznawalność Twojej marki.

  02
  Więcej klientów

  Przy realizacji strategii SEO zaczynamy pozyskiwać jakościowy ruch, który jest kierowany w poszczególne miejsca Twojego sklepu. Jeśli ilość wyszukiwań w ciągu miesiąca wzrośnie o 50%, to oznaczać może znaczący wzrost ilości zainteresowania Twoją marką i przynieść Ci wielu nowych klientów.

  03
  Wzrost sprzedaży

  Przygotowując strategię SEO na sklep internetowy, analizujemy, na które słowa kluczowe warto będzie się pozycjonować. W momencie kiedy Google zacznie indeksować wprowadzane przez nas cykliczne zmiany, będzie przekładać się to cykliczny wzrost wyświetleń Twojej strony i realizacji zakupów.

  Pozycjonowanie e-commerce
  czy jest ważne dla marki?

  Jak wykazują badania, z roku na rok sprzedaż w internecie wzrasta o ok. 40%. Pojawiają się coraz to nowsze marki, oferujące różnego rodzaju produkty. Jest coraz więcej dystrybutorów online, poprzez co rozrasta się sieć sklepów e-Commerce. Co ważne, nie zginą tylko Ci, którzy zadbają o naprawdę mocne pozycjonowanie. Samo pozycjonowanie to obecnie nie wszystko. Aby utrzymać swoje pozycje, marki muszą znacząco ułatwiać funkcjonalności sklepów dla swoich klientów. Coraz to szybsze płatności, konfiguratory, oraz co ważne – prosty User Experience. Nadchodzą czasy, w których to doświadczenia użytkownika z korzystania, łatwość posługiwania się interfejsem będą grały pierwsze skrzypce. Na tej samej pozycji pozostaje w dalszym ciągu prawidłowa optymalizacja i seo.

  Używamy narzędzi najlepiej dopasowanych do potrzeb wymagających marek

  Chcesz poprawić swoją pozycję w sieci?

  Zapraszamy do kontaktu z nami - przeprowadzimy szczegółową analizę pozycjonowania Twojego sklepu

  Efekty
  naszej pracy

  01
  Zwiększenie o 144% ilości słów kluczowych w TOP 10

  Naszym celem było zająć się pozycjonowaniem sklepu w bardzo konkurencyjnej branży – z odzieżą damską. Po 6-ciu miesiącach uzyskaliśmy znaczący efekt zwiększenia widoczności słów kluczowych pojawiających się na pierwszej stronie wyników wyszukiwań. Sklep klienta znacząco zyskał na tym procesie optymalizacji i linkbuildingu w zakresie zwiększenia sprzedaży.

  02
  Bezpieczna migracja sklepu na nowy

  W przypadku rozbudowanych sklepów internetowych znacząco zadaniem jest wykonanie odpowiedniej migracji starego sklepu do nowego – nie tracąc ruchu organicznego. To normalne, że marki ewoluują i czasami zmieniają swoje sklepy rewolucyjnie. Przeprowadziliśmy migrację sklepu klienta w bezpieczny sposób, nie tracąc wyników SEO.

  03
  10x więcej zapytań ofertowych

  Prowadzimy klienta z branży reklamowo&artystycznej, gdzie w większości zlecenia pozyskuje się w dwojaki sposób – polecenia albo zapytania z Google. Poprzez optymalizację strony, stałe tworzenie contentu oraz budowanie profilu linkowego domeny zwiększyliśmy 10-krotnie ilość zapytań ofertowych. Przed rozpoczęciem prac było ok. 1 zapytanie miesięcznie, obecnie wpływa ich około 10-ciu. Czas trwania współpracy to 8 miesięcy.

  Dlaczego warto
  wybrać pozycjonowanie sklepu z AW?

  Jesteśmy wrocławskim zespołem, który w pełni zaangażuje się w pracę nad Twoim serwisem. Twoje efekty są również miarą naszego sukcesu.

   • Jesteśmy Partnerem Google.
   • Dekowany zespoł specjalistów SEO on-site i off-site całościowo zajmie się Twoim sklepem
   • Wspólnie ustalamy Twoje cele marketingowe i przygotujemy konkretne założenia
   • Łączymy wiedzę z zakresu SEO, Web Developmentu, User Experience oraz Content Marketing
   • Nie robimy wszystkiego dla wszystkich, realizujemy swoją ideę