Social Media Specialist (PPC) - Agencja Wrocławska

Social Media Specialist (PPC)

Szukamy osoby na stanowisko Social Media Specialist (PPC), która będzie wiedziała, co zrobić, aby nasi klienci pozyskiwali więcej klientów 😌

Jeśli tworzenie nieszablonowych kreacji reklamowych, planowanie strategii, analiza wyników i takie tam, to coś, co potrafisz i lubisz, to koniecznie powinniśmy się poznać 💖.

Opis stanowiska

  • prowadzić kampanie PPC w social mediach dla naszych klientów,
  • opracowywać i wdrażać strategie w prowadzonych projektach,
  • analizować i raportować efektywność swoich działań,
  • optymalizować oraz usprawniać procesy w dziale,
  • rozmawiać z klientami, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie,
  • współpracować z innymi działami.

  • prowadzisz podobne działania co najmniej od roku,
  • potrafisz tworzyć skuteczne kreacje reklamowe,
  • swobodnie korzystasz z panelu Facebook Ads, Tik Tok Ads i Linkedin Ads,
  • jesteś na bieżąco z trendami w mediach społecznościowych,
  • cechuje Cię kreatywność i inicjatywa w pracy.
💪 Super, jeśli dodatkowo potrafisz:
  • implementować pixel fb,
  • wykonywać proste grafiki,
  • wykorzystywać AI w swojej pracy.

  • pełne wdrożenie i liczne szkolenia branżowe,
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B, umowy zlecenia lub umowy o dzieło (useme.pl),
  • niezależnie od formy zatrudnienia oczywiście masz do dyspozycji płatny urlop od 20 do 26 dni,
  • premie oraz wycieczki integracyjne za zrealizowanie naszych kwartalnych celów,
  • realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość wpływu na usprawnienie firmy – Twój głos się liczy.

  • W zależności od doświadczenia:
    • Junior Social Media Specialist – od 4500 do 5500 PLN netto,
    • Social Media Specialist – od 5500 do 7500 PLN netto;
  • Szybki wzrost wynagrodzenia uzależniony od obsługiwanego portfela klientów.

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie – porozmawiajmy!

    Zostaw nam swoje CV