Konsultacje SEO - Agencja Wrocławska

Konsultacje SEO

Skorzystaj z naszych konsultacji, aby zoptymalizować swoją stronę i zwiększyć ruch.

Zastanawiasz się w jaki sposób SEO? Masz dużo pytań, ale nie potrafisz ich sprawnie skonstruować, bo Twoja wiedza na temat pozycjonowania jest ograniczona? Poczyniłeś pewne zmiany, ale dalej ruch na stronie odbiega od Twoich wyobrażeń?

×
Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

  Czego dowiesz się na naszych konsultacjach
  dotyczących pozycjonowania strony?

  Pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo rozległym tematem, na które ma wpływ niezliczona liczba czynników. To nie tylko poprawa i optymalizacja działania strony, czy odpowiednie ustawienie metatagów na Twojej stronie. To cały system, w którym każdy trybik odgrywa określoną ważną rolę dla całości. Na konsultacjach z nami dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz do tego, żeby więcej ludzi odwiedzało Twój portal i spróbujesz sam obrać swój model biznesowy, po to, aby zmaksymalizować swoje zyski. Chętnie podzielimy się swoimi doświadczeniami, stawiamy mocno na szczerość i prawdę, nawet jeśli miałaby być bolesna. Opowiemy Ci o technikach i możliwościach jakie otwierają przed Tobą przeglądarki takie jak Google.

  Najczęściej zadawane pytania

  Do poznania całego know-how odnośnie pozycjonowania wystarczy około 30 godzin konsultacji, przy takim typie usługi dajemy informacji o pozycjonowaniu od A do Z, dodatkowo przewidziane są również konkretne artykuły czy polecenia książek, z których dodatkowo można poszerzać swoją wiedzę. Natomiast dla klientów, którzy chcą się tylko doszkolić – są przewidziane konsultacje krótsze, kilku/kilkunasto – godzinne.

  W naszej agencji koszt godzinnych konsultacji zaczyna się od 200zł/h. Cena oczywiście ulega zmianie, jeśli klient chciałby wykupić pakiet na więcej godzin.

  Klient wybiera odpowiednią liczbę godzin, na których będzie chciał poszerzać swoją wiedzę. Natomiast same konsultacje będą odbywały się face2face podczas spotkań, albo na komunikatorach takich jak Zoom czy Microsoft Teams.